Duchovné cvičenia

Duchovné cvičenia pre študentov tu
v LETNOM semestri 2019/2020

Čas: 5.3.-8.3. 2020

Miesto: Modra-Piesok (Zochova chata)
– zastávka autobusu: Modra, Piesok, chata UK
Ako sa dostať na jezuitskú chatu v Modre-Piesok (Zochova chata)? KLIKNI

Začiatok a koniec duchovných cvičení: Duchovné cvičenia začnú sv. omšou dňa 5.3.  o 18:30 hod. Najbližšia zastávka autobusu pri chate má názov Modra, Piesok, chata UK.
Duchovné cvičenia končia v nedeľu, t.j. 8.3. poobede (cca o 15:00 hod.)

Zodpovedný za duchovné cvičenia:
Vlastimil Dufka SJ
E-mail: vlastimil.dufka@truni.sk (vlastodufka@gmail.com)

Poplatky za ubytovanie a stravu: Poplatok za ubytovanie za jednu noc (pre jednu osobu) je 5.- €. (Zvyčajne sa na chate platí na osobu 10 € za noc. Cena 5 € je iba pre vás, študentov, aby sme vaše poplatky udržali čo najnižšie… 🙂
Poplatok za stravu je určený podľa spotreby. Podľa posledných DC možno predpokladať, že predbežný poplatok za stravu je cca 5-6 € /1 osoba/jeden deň. Celkový poplatok za DC na tri dni je 30 EUR. Tento poplatok si platia samotní študenti. V prípade, že by si niektorí študenti z ekonomického hľadiska nemohli dovoliť zaplatenie týchto DC, budeme hľadať možnosti, ako im prispieť alebo zasponzorovať aspoň časť poplatku. Študenti, ktorí potrebujú finančnú pomoc na DC nech sa čo najskôr obrátia na P. Vlastimila Dufku SJ.

Poznámka k strave: Účastníkom DC bude variť profesionálna kuchárka a jej pomocníčka. Podľa počtu exercitantov bude urobený spoločný nákup (stravu si netreba nosiť). Pokiaľ máte osobitnú diétu alebo niektoré jedlá nemôžete konzumovať, prosíme vás, aby ste to oznámili P. Dufkovi najneskôr do utorka (do 12:00 hod.) pred DC, aby sa tak na základe požiadaviek prispôsobil nákup potravín.

Poznámka k ubytovaniu: Na chate nie je dostatok posteľnej bielizne. Prosím, doneste si so sebou spacáky alebo posteľnú bielizeň.